Умови використання сайту foodmiles.com.ua та програма лояльності

 

Доступ до вузла www.foodmiles.com.ua і його використання, включаючи інформацію на ньому, послуги і програмне забезпечення, надані тут (разом «cайт»), регулюється Умовами користування, викладеними нижче, а також усіма відповідними законами та нормами. Якщо Ви, без обмежень та застережень, не погоджуєтесь та не приймаєте дані Умови, будь-ласка, залиште цей сайт.

Ці Умови користування вступають в силу з 15 листопада 2017 року.

Використовуючи сайт www.foodmiles.com.ua або мобільний додаток, що надається FOODMILES, або здійснюючи доступ до них будь-яким способом, ви приймаєте ці умови користування («Умови користування»). Сервіс належить або контролюється FOODMILES.

 

Право власності на вміст

Цей сайт та все, що на ньому розміщено, включаючи, але не виключаючи, весь текст та зображення («наповнення») є власністю і захищені авторським правом компанії FOODMILES або інших компаній, усі права яких захищено, якщо не зазначено інше. Наповнення, яке є торговою маркою, логотипом чи знаком обслуговування, є також зареєстрованою або незареєстрованою торговою маркою компанії FOODMILES чи інших організацій. Використання будь-якого наповнення, крім зазначеного у цих Умовах користування, без письмового дозволу власника наповнення, суворо заборонено. Повідомляємо також, що FOODMILES рішуче та у повній мірі відповідно до закону захищатиме свої права на інтелектуальну власність, включаючи також можливість порушення кримінальної справи.

 

Користування сайтом

Ласкаво просимо на сайт www.foodmiles.com.ua (далі – Сайт). Сайт надає вам швидкий і зручний спосіб замовити свіжо проготовлені смачні страви.

Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Змінювати будь-яким способом, адаптувати, перекладати, аналізувати, декомпілювати чи демонтувати будь-яку частину сайту забороняється.

Окрім того, забороняється поширювати або демонструвати матеріали цього Сайту в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

Забороняється використовувати сайт (доступ до сайту) для реклами або маркетингу чи іншим чином використовувати будь-яку його частину для будь-яких комерційних цілей.

Користувачам забороняється обмежувати чи забороняти іншій особі доступ до сайту та перешкоджати чи порушувати роботу сайту або інших серверів чи мереж, які використовуються для забезпечення доступності сайту, або порушувати будь-які вимоги, процедури, політику чи правила таких мереж.

 

Програма лояльності

Реєструючись на Сайті користувач стає учасником програми лояльності FOODMILES, яка надає можливість замовляти їжу зі знижками, участі в акціях, що проводяться FOODMILES, а також інші додаткові привілеї та можливості, про наявність та дію яких користувач обов’язково повідомляється FOODMILES.

Компанія має накопичувальну систему лояльності у вигляді фудкоїнів, якими можна розрахуватися в наступному замовленні. На суму замовлення Вам нараховуються фудкоїни (1 фудкоїн = 0,10 гривень). Фудкоїни діють на все замовлення, але не більше 50% від загальної суми замовлення. Переглянути баланс фудкоїнів можливо тільки в особистому кабінеті і тільки на наступний день після замовлення. Строк дії фудкоїнів 2 місяці. Фудкоіни не сумуються з діючими акціями.

 

Відмова від відповідальності

FOODMILES може час від часу, і без попередження, змінювати ці Умови користування, оновлюючи це подання. Ви зобов’язані слідувати виправленням і тому повинні час від часу відвідувати цю сторінку, щоб переглянути поточні Умови користування.

FOODMILES може без попередження змінювати продукти і ціни на них. FOODMILES ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Використовуючи будь-які послуги чи програмне забезпечення на цьому сайті, Ви погоджуєтесь дотримуватись додаткових наданих вказівок, правил, умов для таких послуг чи програмного забезпечення, правил, умов, які є частиною довідкової інформації до таких Умов користування.

 

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті.

Ви погоджуєтесь негайно сповістити компанію FOODMILES про будь-яке несанкціоноване використання Вашого пароля чи імені користувача або будь-яке інше порушення безпеки, пов’язане з Вашим обліковим записом чи сайтом, та гарантуєте, що Ви “виходите з системи”/закриваєте обліковий запис (якщо є) в кінці кожного сеансу. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки чи шкоду внаслідок недотримання вищезгаданих зобов’язань.

 

Зворотній зв’язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення FOODMILES може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. FOODMILES не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.